21 травня 2011 року команда MagneticOne взяла участь у Lviv E-commerce Forum - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • 21 травня 2011 року команда MagneticOne взяла участь у Lviv E-commerce Forum

Форум був присвячений електронній комерції та зібрав близько 300 учасників з України, Росії та Польщі. Конференція проходила одночасно у 3 потоки. Учасники команди MagneticOne були модераторами та доповідачами у декількох секціях.

Руслан Савчишин, директор MagneticOne виступив з доповіддю “Розрахунок KPI бізнесу”, в якій розповів про визначення KPI у своїй компанії. Також він представив онлайн-сервіс Yaware, як ефективне рішення, котре дозволяє повністю автоматизувати облік робочого часу працівників.

Директор MagneticOne мав також можливість розповісти слухачам про роботу із закордонними платіжними системами, розвиток українських платіжних систем, переваги та недоліки використання кожної з них. Свої доповіді Руслан Савчишин грунтував виключно на власному досвіді, що є надзвичайно цінним та унікальним.

Комерційний директор MagneticOne – Олег Череватий розповів про те, яким чином, вибирати платформу для інтернет-магазину. Презентація Олега була зроблена на базі практичних прикладів, що було особливо цікавим для IT-аудиторії.

Анатолій Денис – менеджер Cart2Cart – онлайн сервісу, призначеного дня міграції з однієї платформи на іншу, зробив грунтовний огляд платформ для електронної комерції, провів аналогії та визначив переваги та недоліки кожної з них.

Наша команда отримала багато цікавих ідей для бізнесу, познайомилась з потенційними партнерами та провела чудово час. Велике спасибі організаторам та учасникам Форуму за можливість участі у такому заході.

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит