Наші керівники - MagneticOne - Інновації. Завжди.

Наші керівники

Руслан

Засновник


Як засновник компанії, Руслан координує напрямок розвитку компанії та бере активну участь у процесі створення програмного забезпечення. Руслан почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Перед тим, як започаткувати власний бізнес, він працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Руслан постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанію більш конкурентноспроможною та зміцнювали її позиції як провідного постачальника програмного забезпечення для електронної комерції.Руслан навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ).

Олег

Співзасновник та фінансовий директор


Олег приєднався до нашої команди у 2004му році, з того часу він в основному займався веб-дизайном, а також прийняттям різноманітних рішень, що стосуються графічного дизайну. Олег відповідав за дизайн, маркетинг та наповнення сайтів MagneticOnе, а також за графічний інтерфейс програмного забезпечення. Завдяки швидкому професійному росту Олег невдовзі зайняв посаду Керівника служби підтримки, а через певний період часу був підвищений до посади Фінансового директора, а згодом став співзасновником компаніїї.

Максим

PM CRMOne


Максим приєднався до нас у квітні 2012 року в якості керівника проекту. В коло його обов’язків входить: технічні завдання, аналіз, планування й розробка нового сервісу. У Максима більше 10 років досвіду в напрямку інтернет-рішень. Команда надзвичайно добре відгукується про Максима не лише як про колегу, а й як про грамотного успішного керівника. Завданням Максима, як керівника проекту-враховувати різного плану нюанси і організовувати роботу над проектом таким чином, щоб всі опинилися у виграші: і клієнт, і компанія. Максим пишається, коли команда досягає успіху, адже це говорить про те, що він вчасно помітив їх здібності і направив в потрібне русло.

Юра

PM MagneticOne Labs


Почав свою кар’єру у MagneticOne у 2011. В компанію прийшов junior розробником, пройшов шлях розвитку до Технічного директора. Активно займається визначенням загальної стратегії технічного розвитку Компанії, керує департаментом (офісом) розробки онлайн-сервісів, курує автоматизацію бізнес-процесів та створенням технічних регламентів для організації роботи усіх відділів. З січня 2017 очолив MagneticOne Labs.

Олена

PM SupportOne


Починаючи з 2011 року, Олена працювала у компанії молодшим менеджером технічної підтримки. Допомога клієнтам – це те, що в Олени виходить найкраще. Тож зовсім скоро вона очолила відділ працівників технічної підтримки. Згодом він розширився та доповнився працівниками підрозділу технічних інженерів. Завдяки старанням Олени та її колег підтримка клієнтам надається у режимі 24/7 без вихідних! Відділ працює без перепочинку та завжди радо надасть консультації та запропонує вирішення проблем в телефонному режимі, чатом чи за допомогою листування.

Відділ виконує завдання внутрішніх підрозділів, а також замовлення зовнішніх клієнтів.

Олена та її команда завжди радо допоможуть у вирішенні будь-якої технічної проблеми та запропонує послуги у сфері електронної комерції.

Тетяна

PM ServiceOne


Тетяна долучилась до компанії у липні 2011 року. Основним її мотивом було бажання розуміти бізнес “зсередини”, розуміти всю специфіку компанії: її цінності,  як побудовані бізнес-процеси, і як люди впливають на них. Для Тетяни фрази “знайти”, “ефективно”, “правильна людина на правильний процес” – це своєрідний спусковий механізм для дії, який вже прошитий в її особі.
HR для Тетяни – це вміння розуміти і відчувати людей і бізнес одночасно.

Олександр

PM Cart2Cart


З листопада 2016 року управляє одним з найбільш популярних і відомих проектів у світі в сфері eCommerce.

Олександр, один з наших менеджерів, який розпочав свою кар’єру в Компанії з посади рядового працівника. Завдяки своїй натхненній й наполегливій праці, Олександру знадобилось два роки для стрімкого кар’єрного стрибка.

Життєве кредо – “Хороше рішення – результат досвіду. А досвід – результат поганих рішень.” Олександр вважає, що краще спробувати щось нове і отримати результат. В компанії цінує свободу розвитку та постійний рух вперед.

Олександр

PM SystemOne


Прийшов у компанію задля реалізації власних знань і навичок у сфері налаштування та підтримки IT-систем. Через кілька років плідної праці очолив відділ системної інженерії та адміністрування.

Олександр спрямовує та координує роботу досвідчених спеціалістів, які проектують, впроваджують та підтримують високодоступну IT-інфраструктуру, здійснюють операційну підтримку розробки продуктів та забезпечують інформаційну безпеку компанії.

Яна

PM MagneticOne.Org


Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка за спеціальністю “Психологія”. Пройшла курс тренінгів у проектах “Школа громадської активності”, “Вища політична школа”, “Студенти для місцевих органів самоврядування – 2013 р.”, “Соціально-психологічний тренінг”, “Форум-театр” (методика інтерактивної роботи, направлена на вирішення соціальних проблем).

До початку діяльності в MagneticOne.org була волонтером в Польщі (доглядала та допомогала в навчанні дітей польського Товариства “Віспа”), членом ГО “МО Файне місто”, організатором всеукраїнської благодійної виставки “Благодійність крізь призму об’єктива”, координатором проекту “Я волонтер”, співорганізатором благодійного проекту “Діти-сироти в гостях у Миколая”.

Також, Яна учасниця ІІІ всеукраїнського форуму молодих лідерів, делегат від Тернополя на IV форумі Громадської асамблеї України, учасниця Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми протидії корупції в органах державної податкової служби України”.

Володимир

PM MagneticOne GIS


Володимир наважився долучитися до дружнього колективу MagneticOne після нетривалих роздумів про сенс життя пересічного геодезиста 3 січня 2017 р. З того часу очолює один із найбільш динамічних напрямків інформаційних техногогій – геоінформаційні системи. Володимир у постійних пошуках себе як ГІС-фахівця та картографа, прагне професійного росту та самоудосконалення.

Головна сфера діяльності Володимира – інтерактивне веб-картографування, створення спеціалізованих віртуальних карт та їх розміщення у веб-просторі.

Володимир – людина науки, навчався на кафедрі геодезії та картографії Національного університету біоресурсів та природокористування України, захистив кандидатську дисертацію.

Олександра

PM API2Cart


У січні 2015 Олександра увійшла в компанію як Junior Marketing Manager. За два роки натхненної роботи у відділі маркетингу зросла до рівня Senior. З січня 2017 управляє найбільш технічно складним продуктом на лаві продуктів MagneticOne, API2Cart. Олександра впевнено веде свою команду до успіху, вірить у силу правильно поставлених цілей і мотивації. Справедливо завоювала звання “око, як в орла” – на відстані кілометра бачить неточності та помилки. А ще, Олександра, зі слів HR-а компанії, найсправедливіший керівник на світі.

Катерина

PM MagneticOne Municipal Technologies


Катерина ще з студентських років брала активну участь у громадському житті: була координатором студентів ТНЕУ щорічної благодійної акції “Миколай про тебе не забуде”, брала активну участь у конференціях та круглих столах, організовувала тренінги для студентів, круглі столи, конференції.

Наступним кроком стала робота на державній службі. Бажання модернізувати роботу у держструктурах та зробити внесок у розвиток країни надихнуло на навчання та перейняття досвіду роботи державних структур в Польщі. Там пройшла практику у Міській раді, м. Люблін (Urząd Miasta Lublin, Wydział Projektów Nieinwestycyjnych).

Уся попередня діяльність вела до роботи з Муніципалітетом.

Роботу у компанії MagneticOne Municipal Technologies  розпочала наприкінці вересня 2016 року на посаді Менеджера по роботі з партнерами. З травня 2017 року працює на посаді Директора Компанії.

Катерина впевнена, що спільно зі своєю дружньою та сильною командою, вдасться здійснити позитивні зміни в Україні.

Ганна

PM TalentOne


Пізнавати людей – ось що виходить у Ані найкраще!

Саме тому, всього лиш, за рік роботи в компанії Аня стала невід’ємною її частиною, та очолила компанію TalentOne, яка займається рекрутингом всередині групи компаній.

Завдяки її здатності “бачити людей зсередини” компанія забезпечена висококласними спеціалістами у своїй сфері, а велика кількість людей – роботою мрії. Цінності, які допомагають по житті та кар’єрі – чесність та щирість.

Надихає на нові звершення – кандидат, у якого “горять очі”!

Секретом успіху вважає в першу чергу гармонію з собою.

Андрій

PM MagneticOne Mobile


Андрій – висококласний технічний спеціаліст в сфері ІТ. В 2016 році очолив компанію для реалізації свого лідерського потенціалу “MagneticOne Mobile”.

 

Компанія займається розробкою мобільних додатків на базі Android та iOS. Реалізовує проекти у сфері цифрової трансформації бізнесу, зокрема у галузях Business, Retail, Social Projects, Sales та ін. Найуспішніші з них — Business Card Reader та Call Tracker.

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших послуг, продуктів чи іншого, що стосується MagneticOne.

Залишити запит