Чудовий відгук від клієнта MagneticOne - MagneticOne

Щодня ми отримуємо подяку від клієнтів, кому наші сервіси стали у пригоді, і це не лише надзвичайно приємно, а ще й є натхненням для нових звершеннь. А сьогодні нам надіслав відгук клієнт, що вперше скористався нашими послугами ще 3 роки тому! Ось що він пише (перекладено з англійської):

“Хочу висловити захоплення рівнем технічної підтримки, наданої мені цією компанією. Вже три роки я користуюся одним із їхніх продуктів. Нещодавно я помітив проблему у роботі мого сайту, що прямо стосувалася цього програмного забезпечення. Я негайно ж надіслав заявку у службу підтримки, помітивши її як термінову з огляду на шкоду, що вона могла завдати моєму сайту.

Як завжди, на неї відреагували у рекордно короткий термін, та вирішили мою проблему приязно та ввічливо: я надав доступи до потрібних файлів, і все було виправлено за 1 день – цілком безкоштовно.

Ось чому я рекомендую цю компанію. Адже ви купуєте не лише рішення для вашого сайту, а також і впевненість у тому, що якщо ви звернетеся до них знову, то отримаєте реальну допомогу, а не лише бажання продати вам готовий продукт.”

Manuel Nastai
http://nevertebrate.ro/

Ми щиро вдячні вам за таку високу оцінку! Адже клієнти – це наша найбільша цінність, і ми працюємо та вдосконалюємось, щоб відповідати усім їх потребам та забезпечити неперевершений досвід користування нашими сервісами – щомісяця, щодня і щогодини.

Із глибокою вдячністю,
Команда MagneticOne

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит