CMS2CMS: міграція контенту - просто, легко та доступно! - MagneticOne

Ми раді повідомити Вас про офіційний реліз нового онлайн сервісу CMS2CMS. Він розроблений, щоб зробити міграцію даних з однієї системи управління контентом на іншу максимально швидкою та простою!

CMS2CMS

Відтепер власники веб-сторінок можуть обрати для себе оптимальну CMS платформу та з легкістю перенести на неї усі дані свого сайту не витрачаючи багато часу та зусиль. Протестована та вдосконалена версія онлайн сервісу дозволить вам імпортувати інформацію без жодних втрат!

Ось ряд переваг, які пропонує CMS2CMS:

  • Розширений імпорт – при міграції з однієї платформи на іншу, Ви не лише зможете зберегти категорії, пости та користувачів сайту, а також вдало імпортуєте зображення, прикріплені файли, коментарі та теги!
  • Легкість та простота – для користування CMS2CMS не потрібно бути досвідченим програмістом, адже цей сервіс надзвичайно легкий у використанні.
  • Швидкість – міграція даних триває всього декілька хвилин чи годин (в залежності від розміру вашого сайту).

Тепер Ви можете з легкістю перейти на оптимальну для Вас систему керування вмістом без необхідності копіювати пости чи користуватися складними скриптами.

Але це ще не все! Тепер ви можете мігрувати свій вебсайт із знижкою 50%! Поспішіть – пропозиція діє тільки до 20 лютого.

 

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит