File2Cart - офіційний спонсор AppStorm - MagneticOne

File2Cart

Найсвіжіші новини! Ми з гордістю повідомляємо вас, наші дорогі клієнти, що наш новий, і найбільш прогресивний сервіс File2Cart у липні був одним із спонсорів порталу AppStorm.


Спонсорство AppStorm продемонструвало, що сервіс File2Cart спрямовує усі зусилля не лише на власний розвиток. Він підтримує також зростання ресурсів, що мають на меті сприяти користувачам інформацією про найновіші веб-інструменти.


Для File2Cart було почесною місією надати спонсорську підтримку порталу AppStorm, що стало доказом довіри до сервісу та його визнання на ринку електронної комерції. Адже спонсором може стати лише високопрофесійна компанія із продуктом бездоганної якості, якою і є MagneticOne та її сервіс File2Cart.


Цей веб сервіс пропонує унікальні можливості для масового оновлення та синхронізації каталогу з постачальниками у Вашому електронному магазині абсолютно автоматизовано, точно і без зусиль. З File2Cart процес оновлення бази даних став швидким і безпечним. Бажаєте переконатися особисто? Зареєструйтеся на сайті та відкривайте усі переваги File2Cart імпорту! Будьте на крок попереду Ваших конкурентів з File2Cart!


P.S. Дізнайтесь більше про можливості імпорту з File2Cart тут: http://www.file2cart.com

“>

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит