Happy Farm оголосив новий набір стартапів - MagneticOne

Перший український бізнес-інкубатор повного циклу Happy Farm оголосив набір потенційно успішних стартапів на другий цикл своєї програми.

Happy Farm надає послуги бізнес-девелопменту для стартап-команд (або компаній), а також передбачає подальший супровід та залучення інвестицій у стартап. 

Участь у програмі надає учасникам унікальні можливості для стрімкого і якісного розвитку їх проектів. До складу Наглядової ради проекту входить велика кількість відомих інвесторів, серед яких Пол Асоян (Google), Брайан Сатьянатан (Turner Media), Ігор Шойфот (TMT Investments), Джон Нордмарк (UsingMiles.com, Ebags.com);

Близько 40 досвідчених менторів з усього світу та різних сфер бізнесу поділяться своїми знаннями і величезним підприємницьким досвідом. Крім знань, учасники набору отримають можливість відвідати США для залучення інвесторів та отримати “живі” гроші.

Перший цикл програми, в якому брали участь 6 стартапів-резидентів завершився успішно. Усі команди подолали акселеративну програму в Україні. 5 учасників здобували досвід безпосередньо у Кремнієвій Долині, а дві увійшли в ТОП-10 студентських проектів за версією Forbes Україна. Варто зазначити, що 2 стартапи вже знаходяться на стадії підписання договорів з потенційними інвесторами.

У новому сезоні кількість класів розширена з одного аж до семи, що дозволить ще більше розширити аудиторію. Крім стартапів-резидентів (клас А) у напрямках: Mobile, Cloud Computing, Games, Social Networking, SaaS. участь приймають:

  • Клас B. Талановиті програмісти, ІТ фахівці, готові до проектної роботі для великих американських компаній, з подальшим отриманням частки в компанії.
  • Клас С. Молоді команди, студенти технічних ВНЗ, готові розробляти інноваційні проекти і рішення для американських компаній.
  • Клас D. Спеціальні короткі менторські програми для школярів з цікавими ідеями.
  • Клас E. Діючі бізнеси: малі, середні і великі, які хочуть вийти на глобальні ринки, а також розвивати своїх технічних топ-менеджерів.
  • Клас F. Студенти технічних ВНЗ, готові розвиватися разом зі студентами Стенфорда і Берклі в одній команді.
  • Клас G. Молоді підприємці, які мають бажання працювати представниками американських компаній і розвивати їх бізнес на європейських ринках.

У програмі можуть прийняти участь IT-стартапи, які знаходяться на ранній стадії розвитку. Допускаються розробки у сферах Cloud Computing, Mobile, Games, Social Networking, SaaS та інших.
Прийом заявок триватиме до 10 травня 2013 року. Як заявляють організатори, на даний момент кількість заявлених учасників перейшла позначку в 160 проектів.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит