Кар'єра - MagneticOne

Кар’єра

MagneticOne є молодою і енергійною командою, що складається з досить різних людей – різного віку, життєвого досвіду та переконань. Нас єднає бажання створювати найкраще програмне забезпечення, що спрощує життя для наших клієнтів та дає їм нові можливості. Якщо Ви бажаєте працювати разом з нами в м.Тернополі, бути частиною успішної команди, відправте, будь-ласка, своє резюме за адресою: job@magneticone.com з поміткою про назву вакансії, заповніть анкету чи телефонуйте +38 0352 523831, м.Тернопіль. Ми позитивна та соціально відповідальна компанія, однак вакансії “хороша людина” у нас немає!

job icon

Робота з нами відкриє для Вас перспективу професійного і кар’єрного росту у стабільній, успішній компанії!

Актуальні вакансії

 
Робота в гарному кондиціонованому офісі в м.Тернополі, повний робочий день, 5 днів в тиждень, 8 годин в день, якщо не зазначено інше. Також ми маємо свята та оплачувані відпустки:) Оплату праці, перспективи кар’єрного росту та особливі умови/побажання обговоримо при зустрічі.

Ви кращий(а) з кращих?

Відкриті вакансії вказані нижче, але ми завжди шукаємо таланти. Тому якщо Ви не бачите вакансії, яка відповідає Вашим здібностям та компетенції – це не проблема. Надсилайте резюме чи просто приходьте знайомитись

 
Ми готові почати працювати з Вами прямо зараз, надішліть нам листа Ми будемо вдячні якщо Ви порекомендуєте актуальні вакансії своїм друзям, кому це може бути цікаво.
 

Підготовка до співбесіди

Щоб наша зустріч з Вами пройшла плідно – візьміть будь-ласка наступне:

  1. Резюме Краще надіслати попередньо ел. поштою. Приклад резюме.
  2. Приклади робіт Для програміста це вихідні коди (sources) програм, скомпільовані модулі (binaries), бази даних (database dump), посилання на готові роботи в інтернеті, котрі можна переглянути Для дизайнера це вихідні файли (PSD, CDR, PNG) та готові роботи чи посилання на них.
  3. Рекомендації Один-два позитивні відгуки про Вас з іменами та контактними даними людей, що Вас рекомендують, значно підвищать Ваші шанси та сформують гарний імідж вже на момент нашої зустрічі
  4. Перегляньте рекомендовані інструменти Будь-ласка ознайомтесь з рекомендованими інструментами
Якщо у Вас немає чогось з вищезгаданого – це не проблема, але навіть здатність сформувати цей простий набір позитивно вплине на Ваш імідж.

 

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит