Історії успіху - MagneticOne

Історії успіху

Запрошуємо Вас в дружню команду МagneticOne!

Ми завжди дбаємо про те, щоб у кожної людини в нашій команді були максимальні можливості для професійного зростання. Компанія пропонує своїм працівникам цікаві проекти, на яких потрібно не тільки знання технологій, а й уміння вирішувати нестандартні завдання! У відповідь ми отримуємо ентузіазм, бажання і вміння знаходити для наших клієнтів кращі рішення. Ми розуміємо, як важливо виявляти ініціативу при вирішенні складних завдань, і прагнемо створити для цього всі умови. У роботі над проектами активно використовується метод Scrum, в якому керівник проекту координує роботу команди і заохочує учасників обмінюватися своїми ідеями.

В історіях успіху наших працівникам ви знайдете приклади з життя абсолютно різних людей, які розповідають про свої несхожі кар’єрні шляхи в компанії. Сподіваємося, що вони допоможуть вам краще зрозуміти, чого ви зможете досягти, працюючи в МagneticOne.

Наталя

Account Manager


Наталя закінчила Тернопільський національний економічний університет, Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту, по спеціальності «Менеджмент ЗЕД». Жити без роботи вона не могла ще з університету, тому підпрацьовувала після навчання. Власні доходи забезпечують незалежність, тому бажання працювати тільки зростало! На все це потрібно багато сил, Наталя втомлювалась, але “незалежність” брала верх над втомою, і Наталка далі йшла в бій…!

Наталя починала свою співпрацю з компанією з посади Junior Support Manager, і вже за півроку виросла до Account Manager!

Наталя, що тобі допомогло досягнути успіху у кар’єрному зростанні?

Мені допомогло все те, що й усім успішним людям, а саме наполегливість, цілеспрямованість, орієнтованість на результат, а також колектив, який завжди допомагав!

А з якими труднощами ти зіштовхувалась на професійному шляху, як ти їх долала?

Найскладнішим для мене було розібратись в технічній документації та розпорошеність завдань та обов’язків. Та долала я це досить легко! Адже головне це ціль та бажання!

Та й теперешнім нашим стажерам значно легше, адже на все є інструкції та й HR-и прекрасно справляються з адаптацією нових працівників, адже всі пам’ятають, як складно було на їх місці!

Наталочко, а що ти порадиш нашим новеньким працівникам?

Найголовнішою порадою є постаратись якнайшвидше перейняти досвід та брати приклад з працівників, які давно працюють, а також завжди ставити себе на місце клієнта – це дуже мотивує:)

І останнє запитання до тебе, чим ти захоплюєшся у вільний час, як відпочиваєш?

Cart2Cart:), подорожі та катання на лижах, особливо на корпоративних поїздках!

Христина

Executive Marketing Manager


В MagneticOne вже близько року, зараз – на посаді Executive Marketing Manager, відповідаю за проект СMS2CMS. А перед тим я 7 місяців працювала Junior Marketing Manager.

Христино, скажи, будь-ласка, що допомогло тобі досягнути успіху в кар’єрі?

Я ще не досягла того успіху, про який мрію. А до мети допомагає йти наполегливість, віра у власні сили та постійне навчання.

А з якими труднощами ти зіштовхувалась на професійному шляху, як ти їх долала?

Інколи здавалося що поставлене завдання – непосильне, що немає достатньо знань, кваліфікації чи просто не знаєш, з чого почати. В такому випадку допомагало розібратися детально і скласти план кроків, які дозволять поступово виконати завдання. Також дуже велике значення мають підтримка керівника та колег.

Що ти порадиш новачку у компанії

Головне – бажання вчитися і працювати. В нас всі умови, щоб отримати необхідні для роботи знання. І ще – отримувати від роботи задоволення:)

Христино, а чим ти захоплюєшся у позаробочий час?

Дуже люблю читати, особливо – класичну літературу.

Олена

Head of Support Departmentr


MagneticOne став для Олени не просто роботою, а сім’єю, хоббі. Причому надовго. Компанія кардинально поміняла її життя. До приходу сюди я не знала, до чого прагнути, і тільки в MagneticOne я знайшла свою мету – каже Олена.

Тут настільки різноманітні та цікаві проекти, що ніколи думати ні про що зайве. І найголовніше – робота в MagneticOne стимулює, постійно ставиш собі нові і амбітні цілі!

Від Junior Support Manager за два роки Олена виросла до Senior Support Manager, замісника керівника відділу, за три роки до посади “Head of Support Department”

Розкажи, чому твій відділ найкращий, і чому варто йти тільки до вас?

Відділ технічної підтримки- джерело неординарних людей, яскравих, в більшості випадків відкритих і добродушних. Звичайно, відділ маркетингу – це чистої води креативщики, але це їх робота. А в техпідтримці працюють такі ж креативщики, але не за специфікою діяльності, а за внутрішнім станом.Всі мають свою «родзинку», неординарність.Наш відділ займається технічною підтримкою клієнтів. Ми допомагаємо навіть тим, хто просто не вміє на високому рівні користуватися комп’ютером. Зараз у нас в відділі 8 осіб, і повірте, жодного звичного – всі різні, цікаві, і до кожного потрібен свій підхід.

А що саме допомогло досягнути успіху?

Все дуже просто – терпіння й звичка віддавати трохи більше, ніж очікують!

А які труднощі траплялись тобі на шляху?

Іноді результат нової дії бачиться не одразу…Просто потрібно трохи більше терпіння та наполегливості!

Олено, порадь, будь ласка, щось новачку у компанії

Не засмучуватись через дрібні невдачі…Питати поради у більш досвідчених колег. Не боячись висувати нові рішення та пропозиції!

А чим ти захоплюєшся у вільний від роботи час?

А захоплення в мене дуже спокійні, японські кросворди, судоку, шоколад та героїчне фентезі.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит