Команда MagneticOne на Smm.ua та міжнародній конференції "Інтернет-бізнес 2011" в Києві - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • Команда MagneticOne на Smm.ua та міжнародній конференції “Інтернет-бізнес 2011” в Києві

30 вересня наша команда відвідала відразу два значущих заходи у Києві. На міжнародній конференції “Інтернет-бізнес 2011” Таня Височанська, керівник відділу маркетингу MagneticOne, представила презентацію, в якій поділилася практикою просування програмних продуктів в англомовному Інтернеті. Презентацію повністю можна переглянути тут.  Доповідь викликала живий відгук у слухачів, які цікавилися відмінностями у просуванні в англомовному Інтернеті та в Рунеті.

Як завжди було цікаво слухати Олексія Мася. Його доповідь була про “Успіхи та невдачі медійних рекламних кампаній”. Цікаво й по суті розповів Роман Ковальов з nadavi.ru про сервіси порівняння цін як гарантоване джерело покупців для інтернет-магазинів.

У перервах нам вдалося поспілкуватися з Олексієм і Романом, сфотографуватися і навіть взяти відео-інтерв’ю про системи обліку часу.

За словами Олексія Мася “Ти те, на що ти витрачаєш свій час”. Також Олексій вважає, що запорука успіху при плануванні – тримати 30% запасу часу на непередбачені справи.

Роман Ковальов вважає, що використання систем обліку часу доречно в компаніях, де працюють співробітники з чітким графіком роботи, наприклад в call-центрах.

Мар’яна Онисько побувала в якості слухача на Smm.ua. А також дала можливість учасникам конференції отримати купон-коди на знижку одного з продуктів MagneticOne – веб-сервісу для обліку робочого часу Yaware. В кінці дня практично кожен учасник знав про “дівчину у футболці Yaware”, у якої можна було отримати купон-код.
При цьому Мар’яна не втомлювалася поглинати корисну інформацію, якої ділилися доповідачі конференції, а також отримала у подарунок апетитний надувний кавун за кількість лайків – це був один з веселих конкурсів від організаторів конференції, компанії Promodo, які класно розряджали обстановку і сприяли спілкуванню учасників.

 

Наступного тижня команда MagneticOne солідним складом візьме участь у Lviv iCamp 2011. Ми представимо 6 доповідей в 3х різних секціях.
Руслан Савчишин, директор компанії MagneticOne у секції “BlogCamp” презентує доповідь “Інформаційне поле Громадської організації”. У секції “Для підпріємців” Анатолій Денис, керівник проекту Cart2Cart розповість про “Вибір платформи для електронного магазину”. У секції “Стартапи” Ольга Трофімова, керівник проекту Yaware, поділиться досвідом “Запуску SaaS для ОБЛІКУ робочого часу”, а Олег Череватий розповість про “Шлях від фрілансера до співвласника продуктової компанії”.

Якщо ви також плануєте відвідати Lviv iCamp 8 жовтня у Львові, запрошуємо вас на наші секції.
До зустрічі!

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит