MAGNETICONE GIS - MagneticOne

MagneticOne GIS

MagneticOne GIS

MagneticOne GIS — це команда висококласних спеціалістів у галузі геоінформаційних технологій, діяльність яких спрямована на підвищення ефективності роботи органів державної влади, місцевого самоврядування, галузевих господарств та звичайних громадян шляхом впровадження сучасних ГІС-технологій.

Широке впровадження геоінформаційних технологій в усі сфери життя суспільства, гусподарства, бізнесу та влади з метою науково- та економічно обґрунтованих управлінських рішень.

Надання можливості створення, коригування, оновлення та отримання просторової інформації з різних тематичних шарів карт, охоплюючи широкий набір навігаційних та картографічних завдань.

Компанії є відкритість співпраці та взаємодії з різноманітними організаціями, які спеціалізуються на геоінформаційному моделюванні та Веб-картографії. Виходячи з цього принципу компанія MagneticOne GIS реалізує партнерську програму, запрошуючи до співпраці передові колективи та організації, зацікавлені в купівлі та використанні даних геоінформаційного моделювання, реалізації спільних взаємовигідних проектів.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит