MagneticOne - офіційний партнер компанії MobiCart - MagneticOne

Останні новини! MagneticOne та платформа MobiCart відтепер партнери. Наша компанія була визнанана галузевим експертом цього провідного рішення в галузі мобільної комерції.

Що це означає? Для нас це вагоме визнання наших досягнень у сфері електронної комерції. Для вас – це нові можливості ведення онлайн бізнесу. Обидві команди об’єднують зусилля, щоб досягти більших результатів та відкрити нові горизонти для наших користувачів.

У світі онлайн-бізнесу, що стрімко розвивається, мобільна комерція стає актуальним та вигідним рішенням для покупців і власників онлайн-магазинів. MobiCart є інноваційною платформою, яка може перетворити онлайн магазин у додаток мобільного телефону. Платформa пропонує необмежені можливості налаштувань та свободу в управлінні – від змін інтерфейсу до додавання нових функцій. MobiCart включає всі функції, необхідні для успішного управління онлайн магазином – зручна модифікація бази даних, доступна адміністративна панель, потужний API, велика кількість мов та валют, широкий вибір доступних доповнень.

Компанія MagneticOne може проконсультувати Вас з будь-яких питань, що стосуються створення власного мобільного онлайн-магазину з MobiCart. 10 років досвіду за плечима і знання наших фахівців в галузі електронної комерції у вашому розпоряджені. Більш того, Ви маєте можливість мігрувати дані на MobiCart швидко і безпомилково, використовуючи сервіс Cart2Cart. Зареєструйте аккаунт і сервіс перенесе Вашу продукцію, клієнтів та замовлення на мобільну версію магазину за лічені секунди. Поспішайте отримати вигоду від партнерства компаній MagneticOne та MobiCart.

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит