MagneticOne повідомляє про офіційний реліз Data2CRM - інноваційного рішення для міграції CRM-даних - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • MagneticOne повідомляє про офіційний реліз Data2CRM – інноваційного рішення для міграції CRM-даних

Ви досі шукаєте швидкий та надійний сервіс для імпорту своїх даних is поточної системи управління відносин з клієнтами на іншу? MagneticOne представляє Вашій увазі протестований і вдосконалений сервіс для автоматичної міграції даних – Data2CRM


Чимало клієнтів вже скористалися даним сервісом та успішно змінили свою CRM-систему. Проте, можливості Data2CRM вдосконаленні та значно покращені. Відтепер, Ви можете заощадити більше часу, оскільки тривалість процесу міграції скоротилась до кількох годин, а рівень якості значно підвищився. Оскільки, сервіс повністю автоматичний, Вам не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення чи хвилюватися про безпеку своїх даних.

Більше того, число підтримуваних CRM-платформ постійно зростає. На даним момент, сервіс забезпечує двосторонню міграцію таких систем як:

Команда Data2CRM не зупиняється на досягнутому, а поточні можливості та підтримувані CRM-платформи є лише перехідною стадією у напрямку до запланованої мети. Отже, попереду ще чимало вдосконалень, нових можливостей для міграції та більшої кількості підтримуваних CRM-систем.

Досить вагатись, адже час – це гроші! Зареєструйте власний акаунт  та мігруйте Ваші дані на CRM-систему, яка відповідає Вашим вимогам та потребам разом з Data2CRM.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит