MagneticOne впровадив Scrum - MagneticOne

MagneticOne перша в Тернополі та одна з перших у Західній Україні компанія, яка впровадила методологію Scrum у процес розробки програмного забезпечення.

MagneticOne – інноваційна компанія не лише в ідеях створення сервісів та продуктів, але й у підході до управління проектами та менеджменту в цілому.

Вивчивши досвід успішного застосування методології Scrum, вище керівництво компанії запропонувало користуватись нею. Команда розробників завзято приняли дану ідею та наступного ж дня у компанії почався перший Спрінт (етап).

Як зазначає технічний директор Сергій Савчишин: “Методологія Scrum дозволила компанії краще зосередитись на більш інтенсивній розробці продуктів та дала можливість створити більш комфортні умови для праці команди.”

Керівники та програмісти задоволені результатами такого впровадження, оскільки воно призвело до підвищення продуктивності та якості праці.

Коротко про Scrum:

Scrum – одна із найпопулярніших методологій управління розробкою інформаційних систем, створена для більш гнучкої розробки програмного забезпечення. Не дивлячись на всю простоту у використанні, вона відчутно підвищує ефективність роботи команди і робить чіткий акцент на якісному контролі процесу розробки.

У методології Scrum команда є самоорганізованою й самокерованою. Команда бере на себе зобов’язання щодо виконання певного обсягу робіт на кожному спринті (етапові) перед своїм керівником. Робота команди оцінюється як робота єдиної групи, Scrum не оцінює внесок окремих членів проектної команди, оскільки це розвалює самоорганізацію команди.

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит