Підрозділ розробки програмного забезпечення MagneticOne починає функціонувати як окрема компанія - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • Підрозділ розробки програмного забезпечення MagneticOne починає функціонувати як окрема компанія

Поспішаємо поділитися з Bами хорошими новинами! Відтепер підрозділ розробки програмного забезпечення MagneticOne починає функціонувати як окрема компанія під назвою eMagicOne . eMagicOne продовжуватиме розробляти продукти, які значно полегшують роботу власникам Інтернет-магазинів.

Тепер обом компаніям буде більше простору для інновацій, росту і розвитку. Команда eMagicOne – це ті ж самі програмісти, спеціалісти відділу підтримки клієнтів, які працювали всі ці роки над розробкою та підтримкою Store Managers. Якщо у вас є будь-які питання до нової компанії, або ж ви просто хочете побажати їм успіху, пишіть на contact@emagicone.com.

MagneticOne залишається співвласником новоствореної компанії і одним з лідерів у сфері електронної комерції. Тепер ми усі зусилля і таланти нашої команди зосередимо на розробці розробки веб-сервісів (SaaS), як найбільш перспективні моделі в ІТ-бізнесі.

Серед наших рішень:

Cart2Cart – сервіс автоматизованої міграції даних з однієї платформи Інтернет-магазину на будь-яку іншу. Унікальний сервіс, за допомогою якого уже здійснено більше 11 тисяч міграцій на нові платформи.

File2Cart – автоматизована система імпорту даних у базу Інтернет-магазину, яка значно полегшує роботу менеджера Інтернет-магазину.

Shopping Cart Diagnostics – цей сервіс – перший помічник, коли треба знати, чи є якісь недоліки у роботі магазину, переконатися, чи все працює правильно та коректно. Сервіс перевіряє всі аспекти роботи Інтернет-магазину та надсилає інформацію власнику.

API2Cart – новаторські рішення, які допоможуть вам керувати всіма вашими даними через єдиний інтерфейс.

BetaEasy – сервіс, який зробить ваш сайт або бета-тестування програми значно ефективнішим завдяки зворотному зв’язку з користувачами.

Розвивайте свій Інтернет-бізнес та будьте успішними разом з MagneticOne!

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит