Руслан Савчишин виступив на Meet Magento Belarus - 2011 - MagneticOne

Руслан Савчишин, директор компанії MagneticOne успішно виступив із доповіддю “Впровадження Agile-практик при розробці рішень для Magento ” на спеціалізованій конференції Meet Magento Belarus – 2011 21 червня 2011р. Конференція носила практичний характер, до участі були запрошені доповідачі, які мають безпосередній досвід у розробці рішень для Magento.

Організатором конференції виступила компанія AheadWorks за підтримки компанії Varien і офіційних партнерів Magento. Meet Magento Belarus – це одна з регіональних конференцій по Magento, що проходять по всьому світу.

У своїй доповіді Руслана Савчишин поділився більш ніж 3х річним досвідом компанії у розробці таких успішних продуктів як Store Manager for Magento та Cart2Cart – сервісу, який вирішує задачу переносу даних на Magento з інших платформ. Також, за словами Руслана Савчишина, конференція дала змогу безпосередньо поспілкуватись із представниками Magento спільноти Білорусі, обговорити останні новини купівлі Magento eBay та нові напрямки розвитку платформи, зумовлені цією угодою.

Доповідь Руслана Савчишина Ви можете переглянути тут.

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит