Сервіс Yaware обрали до пятірки переможців номінації “Стартап року 2011” в Україні - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • Сервіс Yaware обрали до пятірки переможців номінації “Стартап року 2011” в Україні

Сервіс Yaware увійшов до п’ятірки переможців номінації «Стартап Року 2011», організованої Ain.ua – найбільш популярним онлайн-виданням України у сфері інтернет-бізнесу. За результатами голосування, що були опубліковані 11 січня 2012 року, до номінації увійшли 5 кращих стартапів України за 2011 рік. Переможців визначила експертна рада, що включає топ-менеджерів українських інтернет-компаній, досвідчених підприємців та профільних інвесторів.

У номінації брали участь стартапи, які були створені в Україну в минулому році і, на думку експертної ради AIN.UA, “повинні були помітно виділятися на тлі потенційних конкурентів і мати справді хороші перспективи для розвитку.”

Ми пишаємось тим, що сервіс Yaware потрапив до числа таких проектів. Для нас це безумовно, додатковий приємний стимул до розвитку сервісу, тим більше що плани на 2012 рік у нас значні. Ми і далі будемо працювати над тим, щоб зробити Yaware не просто черговим новим проектом, а справді корисним інструментом для бізнесу та індивідуальних користувачів.

Хочемо подякувати виданню Ain.ua за організацію номінації “Стартап Року”, а також експертам комісії за високу оцінку нашого проекту.

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит