Ура! File2Cart отримав звання Рішення дня! - MagneticOne

Ми з гордістю повідомляємо, що директорія ProgrammableWeb визнала File2Cart мешапом дня! ProgrammableWeb є провідною директорією для прикладних програмних інтерфейсів (API), мешапів та веб інструментів. Сайт спрямований на розробників, технічних дизайнерів та керівників. Цільова аудиторія може знайти тут надійну інформацію про інновації та тренди електронної індустрії.

Нам приємно, що наші досягнення помітили та оцінили, оскільки ми постійно прагнемо вдосконалюватись та впроваджувати корисні інновації. Ваша увага спонукає нас працювати, творити та розвиватись. Тому, ми будемо раді, якщо ви відвідаєте нашу сторінку на ProgrammableWeb, де ви можете прочитати про наш сервіс, оцінити його та залишити коментарі.

Використайте широкі можливості імпорту продуктів з сервісом File2Cart. Економте свій час і зусилля, переміщуючи продукти разом з інформацією з файла чи фіда в базу даних власного онлайн магазину. Хочете переконатись, що ми дійсно заслуговуємо звання Рішення дня, місяця та року? Зареєструйте аккаунт прямо зараз і переконайтесь самі!

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит